baner

Rok 2010

Utworzono: środa, 17, marzec 2010 07:04

Wyniki zawodów rok 2010:

  • 14.03.2010r. Pawłowice - 3 turniej VII Grand Prix.


III miejsce: Jakub Binek, Karolina Cichy, Kacper Droś.
 V  miejsce: Dominik Sroka.

Zdjęcia w galerii.

 

  • 21.03.2010r. Sosnowiec - turniej judo dzieci i modzieży. 

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Michał Świerzy

II miejsce: Kacper Droś, Jakub Miś 

III miejsce: Dominik Sroka, Szymon Jąkała

Zdjęcia w galerii.

 

  • 25.04.2010r.  Sosnowiec  - turniej judo dla dzieci i młodzieży. 

    I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek

    II miejsce:  Dominik Sroka

     III miejsce:Kacper Droś, Szymon Jąkała

     Zdjęcia w galerii.

 

  • 15.05.2010 r. Pawłowice

      V miejsce Jakub Binek

 

  • 16.05.2010r. Sosnowiec - turniej judo dla dzieci i młodzieży.

    I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Jakub Miś, Filip Staniszewski

    III miejsce: Kacper Droś, Jakub Staniszewski.

      Zdjęcia w galerii.

 

  • Gliwice 29-30.05.2010 Międzynarodowy Indywidualny Turniej Dzieci z okazji Dnia Dziecka

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek

II miejsce: Karolina Cichy, Ela Glück, Filip Staniszewski

III miejsce: Piotr Płaczek, Jakub Staniszewski, Mateusz Świerzy

IV miejsce: Michał Świerzy

V miejsce: Jakub Miś, Dominik Sroka

 

  • Sosnowiec 13.06.2010  - turniej judo dla dzieci i młodzieży.

I miejsce: Agata Binek, Karolina Bednarek, Izabela Glück, Piotr Płaczek 

II miejsce: Kevin Bonna, Dawid Herman, Jakub Miś, Mateusz Świerzy, Michał Świerzy

III miejsce: Jacek Glück, Szymon Jąkała, Paweł Kucharczyk, Dominik Sroka

 

  • Bochnia 19.06.2010 r. - XIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni:

I miejsce:  Jakub Binek

III miejsce: Agata Binek.

 

  • Sosnowiec 19.09.2010 r. turniej judo dla dzieci i młodzieży

I miejsce: Jakub Binek, Karolina Cichy, Michał Świerzy

II miejsce: Agata Binek, Dawid Herman, Mateusz Świerzy

III miejsce: Kewin Bonna, Ela Glück, Jakub Miś, Robert Opara

 

  • Frýdek-Místek 26.09.2010 r. turniej judo Puchar Burmistrza miasta Frýdek-Místek.

       I miejsce: Jakub Binek

V miejsce Agata Binek

 

  • Sosnowiec 19.09.2010 r. turniej judo dla dzieci i młodzieży

I miejsce:Agata Binek, Karolina Cichy, Jzabela Glück, Robert Opara, Mateusz Świerzy

II miejsce: Kevin Bonna, Michał Świerzy

III miejsce: Dawid Herman, Błażej Opara

 

  • X Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej 

I miejsce: Pankiewicz Weronika, Staniszewski Filip, Binek Agata, Świerzy Michał, Binek Jakub, Cichy Karolina

 

  •  MTJ Łódź 23.10.2010

I miejsce: Jakub Binek

III miejsce: Agata Binek 

V miejsce: Karolina Cichy

 

  • Sosnowiec 7.11.2010 r. turniej judo dla dzieci i młodzieży 

I miejsce:Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Michał Świerzy 

II miejsce: Kevin Bonna, Paweł Kucharczyk, Julia Pfeifer, Dominik Sroka, Mateusz Świerzy

III miejsce: Szymon Jąkała, Błażej Opara, Robert Opara, Weronika Pankiewicz, Aleksander Sikora

 

  • 27.11.2010r. Pawłowice II turniej VIII Grand Prix

I miejsce: Jakub Binek

 

  • Akademickie Mistrzostwa Polski 28.11.2010

III miejsce: Izabela Glück, Irena Woś

 

  •  Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Dzieci 4-5.12 Gliwice

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Martyna Nolewajka

III miejsce:  Michał Świerzy 

V miejsce: Szymon Jąkała, Dominik Sroka, Filip Staniszewski  

VII miejsce: Aleksander Sikora, Maksymilian Zarychta

IX miejsce: Mateusz Świerzy

 

  • 11.12.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski w Ju-Jitsu w Ne-Waza

I miejsce: Dawid Golasz

II miejsce: Katarzyna Grzywacz

III miejsce: Bartłomiej Hanke, Anna Szweda

V miejsce: Łukasz Łuksza

 

  • Sosnowiec 12.12.2010 r. turniej judo dla dzieci i młodzieży

I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy, Gabriel Nolewajka, Martyna Nolewajka, Irena Woś

II miejsce: Jakub Binek, Dawid Herman, Julia Pfeifer, Piotr Płaczek, Aleksander Sikora

III miejsce: Max Zarychta

 

Our website is protected by DMC Firewall!