baner

Złoto – brązowe zakończenie tygodnia

Utworzono: poniedziałek, 30, listopad 2015 16:55

DMP

W sobotę 28.11.2015 w Krakowie rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Reprezentacji Województw.
I miejsca zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców zdobyły zawodniczki i zawodnicy reprezentujący województwo śląskie!
W „złotej" drużynie znalazły się Agata Binek i Martyna Nolewajka. W grupie dziewcząt reprezentacja śląska pokonała zawodniczki reprezentujące woj. dolnośląskie (II miejsce), woj. małopolskie (III miejsce), i woj. mazowieckie (IV miejsce).  Nasze województwo wystawiło także drugą reprezentację, która zajęła V miejsce.

Chłopcy w finale wygrali z reprezentacja woj. mazowieckiego (II miejsce), III miejsca zajęli zawodnicy reprezentujący województwa małopolskie i dolnośląskie.

Szczęśliwym dla naszego zawodnika Jakuba Binka okazał się również Wrocław, gdzie 29.11.2015 w hali wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Ju-jitsu (BBJ).

Kuba walczący w wadze 55 kg zdobył III miejsce i brązowy medal tych mistrzostw. Uległ w walce o wejście do finału zawodnikowi Kodokan Gliwice Radosławowi Janderowi, ale w finale repasaży, w walce o III miejsce pokonał przed upływem czasu (walka trwa 6 minut), przez poddanie się wskutek założenia duszenia zawodnika RKJS Rybnik Patryka Ślebodę.

Gratulujemy „ złotym „ dziewczynom i „brązowemu” chłopakowi!

W sobotę 28.11 w zakończonej Lidze Szkolnej Grand Prix - Mysłowice 2015 (po 4 rzutach Ligi) I miejsce wywalczyła Agata Binek, a III miejsce Łukasz Szołtysik, dla zawodników przygotowano statuetki z napisami nazwy zawodów i zaznaczeniem zajętych miejsc. Gratulujemy! Po tej uroczystości rozegrano Mistrzostwa Miasta Mysłowice w Judo, w których II miejsce wywalczyła Małgorzata Woś.

Our website is protected by DMC Firewall!