baner

Komunikat

Trener

Utworzono: czwartek, 28, marzec 2024 14:56

NATALIA HORZELA Vice Mistrzynią Polski Juniorek w Judo i brązową medalistką Drużynowych Mistrzostw Polski Mixed Teams (drużyny mieszane, 3 zawodników i 3 zawodniczki)

W sobotę i niedzielę (23 i 24.03.2024) w Hali Stegu Arena w Opolu, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo (roczniki 2004,05,06).

Olbrzymi sukces osiągnęła nasza zawodniczka Natalia Horzela w drugim dniu zawodów zdobywając już po raz drugi srebrny medal i tytuł Vice Mistrzyni Polski Juniorek w Judo. 

W niedzielę 24.03.2024 odbyły się także Mistrzostwa Polski Mixed Teams Reprezentacji Województw w Judo.   Natalia wystąpiła także w składzie II Reprezentacji Województwa Śląskiego i wywalczyła z drużyną III miejsce i brązowy medal tych mistrzostw.

Gratulujemy dwóch medali, ale szczególnie cenny jest ten zdobyty w pierwszych zawodach.

Natalia w eliminacjach pokonała reprezentantkę Juwenii Wrocław Patrycję Rodziak, a w walce półfinałowej Vanessę Witkowską z Budowlanych Sosnowiec. W finale uległa walcząc z bardzo silną, ważącą ponad 12 kg więcej niż Natalia zawodniczką Skorpiona Krosno Oliwią Ziewalicz. 

Jeszcze raz gratulujemy Natalii, która po raz drugi zdobyła tytuł Vice Mistrzyni Juniorek w Judo!  

PODIUM NATALIA Opole 1

Podium z trenerem

Drużynówka Opole

Our website is protected by DMC Firewall!