baner

Komunikat

Trener

Utworzono: poniedziałek, 18, marzec 2024 09:30

Kolejny miesiąc, w którym naszym zawodnikom nie brakuje startów w zawodach.

W sobotę 09.03.2024 w Bytomiu odbyła się I runda Otartych Mistrzostw Bytomia w Judo. Z naszego Klubu startował jeden zawodnik Adrian Lisek, który po wygraniu 4 walk, kolejno z Antonim Gutmanem z Budowlanych Sosnowiec, Adamem Pausem z UKS Koszęcin, Bartoszem Koziełem z Czarnych Bytom i Szymonem Pękalem ze Sparty Skoczów (wszystkie wygrane przez ippon) zdobył I miejsce i złoty medal. Gratulujemy! 

W niedzielę 10.03.2024 o wyjazd na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych w Judo) walczyli Szymon Gutkowski i Tymon Zylla. Najbliżej kwalifikacji był Tymon, który wygrał 3 walki i jest pierwszym rezerwowym do OOM. Szanse miał także Szymon, po wygraniu pierwszej walki, ale później było już gorzej i zdobyte V miejsce nie dało mu kwalifikacji.  

Kolejna sobota i kolejne zawody i walki naszych zawodników. 16.03.2024 w Ożarowicach, walczyli Paweł Bramorski, Franek Gręda i Bruno Barańskia w Katowicach Natalia Horzela i Małgosia Woś.

W Ożarowicach w Śląskiej Lidze Judo cała trójka naszych wojowników wywalczyła I miejsca w swoich kategoriach wagowych. Gratulujemy udanego startu.

W tym samym czasie w Katowicach w II rundzie Akademickich Mistrzostw Śląska walczyły Natalia i Gosia. Efektem jest złoto dla Natalii i brąz po ładnych walkach Gosi. Gosia po swoich walkach przyjechała jeszcze do Ożarowic dopingować swoich Klubowych kolegów, co jak widać dało plon w postaci 3 złotych medali.

Franek i Bruno

Gosia i Natalia

Paweł

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd