baner

7 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Polski Ju-jitsu

Trener

Utworzono: środa, 22, grudzień 2021 10:24

       Doskonałe zakończenie startów naszych zawodników w tym roku!

7 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Polski Ju-jitsu

       W sobotę 18.12.2021 w Hali MOSiR w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju-jitsu w kilku grupach wiekowych. Znakomicie wypadli nasi zawodnicy:

         I miejsce i tytuł Mistrzyni Polski w grupie juniorek wywalczyła Natalia Horzela wygrywając wszystkie walki przed upływem regulaminowego czasu walki. Gratulujemy dużego sukcesu tej zawodniczce i życzymy udanego roku przyszłego!

         II miejsca i tytuły V-ce Mistrzyń Polski w grupie młodzieży zarówno w walkach w judogi jak i w grupie No-Gi (ubiór jak do zapasów) wywalczyła Małgorzata Woś. Gosia startując jeszcze w grupie seniorek No-Gi, zdobyła III miejsce i brązowy medal.

     W grupie młodzieży III miejsce i brązowy medal wywalczył Łukasz Szołtysik, który także w judo w grupie juniorów wywalczył w czerwcu brązowy medal Mistrzostw Polski. 

     W grupie juniorów młodszych III miejsce i brązowy medal zdobył Tymon Zylla, a w grupie młodzików, także III miejsce i brązowy medal wywalczył Ksawery Króliczewski.  To pierwsze zawody Tymona i Ksawerego w ju-jitsu i już duży sukces!

Gratulujemy!

Z Natalią

 

Gosia MPJJ

 

Łukasz MPJJ

 

Tymon MPJJ

 

Ksawery MPJJ

 

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd