baner

Login Form



Partnerzy

Trening z MISTRZEM

Specjalny Trening: Puchar Świata Kobiet w Judo Warszawa 27/28 Luty 2010

W dniu 27 lutego 2010 roku bezpośrednio po rozegranych walkach finałowych Pucharu Świata Kobiet w judo na matach Hali Torwaru w Warszawie odbył się trening prowadzony przez:

  • dwukrotnego mistrza olimpijskiego - Waldemara Legienia,
  • medalistkę olimpijską - Anetę Szczepańską

 

W dniu 28 lutego trening prowadzili:

  •  Mistrz Europy Adam Adamczyk
  • Przewodniczący Komisji DAN Polskiego Związku Judo Józef Niedomagała

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty PZ Judo. W treningu tym brała udział delegacja naszego klubu.

Waldemar Legień z Dodosem i Kubą Aneta Szczepańska z Kubą i Dodosem Waldemar Legień z Kasią

Więcej zdjęć w galerii.

Sosnowiec 13.12.2009

Dnia 13.12.2009r w Sosnowcu  odbyły się 8 - ostatnie w tym roku - zawody judo dla dzieci i młodzieży. Zawodnicy UKS Judo Ahinsa wywalczyli łącznie 9 medali:

I miejsce:

Agata Binek

Jakub Binek

Michał Świerzy

II miejsce:

Bartłomiej Hanke

Filip Staniszewski

Dominik Sroka

III miejsce:

Kacper Droś

Robert Opara

Jakub Staniszewski 

 

Michał z trenerem

Aga z trenerem

Kuba z trenerem

Dodos z trenerem

 

 

Gratulacje. 

 

Więcej zdjęć w galerii

Gliwice 6.12.2009

Dnia 05-06.12.2009r w Gliwicach  odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy turniej judo dzieci.

Złote medale wywalczyli: Jakub Binek oraz Karolina Cichy. Trzecie miejsca: Kacper Droś, Filip Staniszewski, Michał Świerzy.

W zawodach brał udział również Jakub Staniszewski, który zajął 9 miejsce.

Medaliści z Gliwic

Gratulacje.

 

Więcej zdjęć wgalerii. 

 

Mysłowice 22.11.2009

 

Dnia 22.11.2009r w Mysłowicach odbył się turniej judo - II runda w ramach IX ligi szkolnej (Grand Prix Mysłowic)

I miejsce:

Jakub Binek kat. 33 kg

 

Zdjęcie Kuby z dyplomem


Gratulacje.

 

Więcej zdjęć w galerii.


Sosnowiec 15.11.2009

Dnia 15.11.2009r w Sosnowcu (Niwka) odbył się turniej judo.

 

I miejsce zajęli: Agata Binek, Jakub Binek, Filip Staniszewski, Michał Świerzy.

II miejsce zajął: Bartłomiej Hanke

III miejsce zajęli: Kacper Droś, Jakub Staniszewski. 

 

Zdjęcie grupowe - zawody Sosnowiec 

Gratulacje.

Więcej zdjęć w galerii.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!