Rok 2013
Utworzono: środa, 18, grudzień 2013 08:01
Wyniki zawodów 2013:
12-13.01.2013 Mistrzostwa Śląska:
II miejsce: Jakub Binek, Irena Woś
III miejsce: Dawid Golasz, Monika Rduch
19.01.2013 Turniej Judo Czeski Cieszyn
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Łukasz Szołtysik
2-3.03.2013 Internationaler Stadtwerke Cup 2-3.03.2013
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Agata Binek,Jakub Binek
9.03.2013 - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu
I miejsce: Irena Woś - Mistrzyni Polski Młodzieży w Ju-jitsu - Ne-waza
III miejsce: Dawid Golasz - Brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzieży - Ne-waza
VII miejsce: Jacek Glück (junior)
17.03.2013 - Grand Prix Mysłowic runda 1
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Gosia Woś
V miejsce: Dominik Kapała, Gabryś Nolewajka
IX miejsce: Antoś Woś
6.04.2013 - Otwarty Międzywojewódzki turniej judo w Tuchowie
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
III miejsce: Łukasz Szołtysik
V miejsce: Martyna Nolewajka
6.04.2013 - Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Dominik Kapała, Julia Pfeifer, Łukasz Szołtysik
III miejsce: Paweł Kucharczyk, Antek Woś
13-14.04.2013 - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
VII miejsce: Irena Woś
20.04.2013 - Mistrzostwa Polski Młodzików
II miejsce: Jakub Binek
28.04.2013 - Grand Prix Mysłowic runda 2
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała
IX miejsce: Antoś Woś
4-5.05.2013 XXVI Budapest Cup
II miejsce: Jakub Binek
V miejsce: Agata Binek
Udział: Łukasz Szołtysik
19.04.2013 - Zagłebiowski Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Dominik Kapała, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Olek Sikora
25.05.2013 - Mistrzostwa Polski Ju-Jits u Ne-Waza
II miejsce: Martyna Nolewajka
25.05.2013 - Otwarty Puchar Polski Łódź
II miejsce: Jakub Binek
26.05.2013 - Grand Prix Mysłowic runda 3
I miejsce: Agata Binek , Jakub Binek, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Dominik Kapała
VII miejsce: Olek Sikora
1.06.2013 - Turniej Judo Dzieci z Okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
I miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
9.06.2013 - Turniej Judo Dzieci z Okazji Dnia Dziecka - Dębowiec
I miejsce: Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała
9.06.2013 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
I miejsce: Jakub Binek
15.06.2013 Mistrzostwa Śląska Ju-Jitsu
I miejsce: Martyna Baron, Dawid Golasz, Irena Woś
16.02.2013 - Zagłębiowski Turniej Judo Sosnowiec
I miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Szołtysik
15.06.2013 - Puchar Europy Młodzików Gyor
V miejsce: Jakub Binek
15.06.2013 - XVI Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni
I miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik
22.06.2013 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Ju-jitsu
I miejsce: Łukasz Łuksza, Monika Waligóra
II miejsce:Anna Szweda, Irena Woś
III miejsce: Martyna Baron, Monika Waligóra
14.09.2013 - Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa juniorów młodszych i młodzików w Judo
I miejsce: Jakub Binek
15.09.2013 - Grand Prix Mysłowic runda 5
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Dominik Kapała, Martyna Nolewajka
II miejsce: Gabryś Nolewajka, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
21.09.2013 - Puchar Polski Ju-Jitsu
I miejsce: Irena Woś
22.09.2013 - Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Dominik Kapała
II miejsce: Małgorzata Woś.
22.09.2013 Turniej o "Czarne Diamenty"
II miejsce: Łukasz Łuksza
21-22.09.2013 XXII International Brno Open
I miejsce: Jakub Binek
III miejsce: Martyna Nolewajka
VII miejsce: Łukasz Szołtysik
28-29.09.2013 Warsaw Judo Open
V miejsce: Jakub Binek
13.10.2013 Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Agata Binek, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Alan Przybycin
III miejsce: Antek Woś, Gosia Woś
19.10.2013 Otwarty Puchar Prezesa ŚZJudo
I miejsce: Jakub Binek
20.10.2013 Grand Prix Mysłowic runda 5
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała, Gosia Woś
V miejsce: Antek Woś
26-27.10.2013 V Memorial Jigoro Kano Luboń
I miejsce: Jakub Binek, Martyna Nolewajka
III miejsce: Agata Binek, Dominik Kapała (w najliczniej obsadzonej kategorii - 44 zawodników !)
udział: Łukasz Szołtysik
9.11.2013 Liberty Cup
II miejsce: Jakub Binek
Cup 10.11.2013 XII Mistrzostwa Ziemii Tarnogórskiej
I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Kapała Dominik, Kowolik Alex, Kulica Bartosz, Przybycin Alan, Rybicki Jakub, Słabik Bartosz, Wolski Szymon, Woś Małgorzata
II miejsce: Katerla Mariusz, Kurek Łukasz, Nolewajka Gabriel, Pawliczek Jagoda, Szołtysik Łukasz, Woś Antoni
III miejsce: Bosz Nikola, Cyl Michał, Frajer Karol, Frajer Wiktor, Kapała Dominik, Łazaj Kacper, Musik Marta, Nolewajka Gabriel, Nolewajka Martyna, Pfeifer Julia, Piofczyk Maciej, Prodler Monika, Wolska Aleksandra
18.11.2013 Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
II miejsce: Antek Woś
III miejsce: Alan Przybycin
24.11.2013 Otwarte Mistrzostwa Miasta Mysłowice
I miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
III miejsce: Dominik Kapała
W zawodach udział wzięli również: Gabryś Nolewajka i Antoni Woś.
24.11.2013 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików
I miejsce (razem z drużyną Młodzików): Jakub Binek
30.11.2013. Mikołajkowy Turniej Judo Gliwice
I miejsce: Łukasz Szołtysik, Antek Woś
II miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Kurek, Alan Przybycin
III miejsce: Gosia Woś
30.11-1.12 Silesia Cup Rybnik
I miejsce: Jakub Binek, Dominik Kapała
II miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś
7.12 OTK Ju-Jitsu
I miejsce: Robert Szudy, Izabela Glück,
II miejsce: Rozalia Hajduk.
IV miejsce: Bartłomiej Hanke
VII miejsce: Jacek Glück
8.12 Zagłębiowski Turniej Judo
I miejsce: Gabryś Nolewajka, Matyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik
II miejsce: Dominik Kapała, Łukasz Kurek, Alan Przybycin, Małgorzata Woś
14.12 Turniej Judo Górki Wielkie
II miejsce: Łukasz Szołtysik
III miejsce: Dominik Kapała, Gosia Woś