baner

Rok 2011

Utworzono: niedziela, 06, marzec 2011 22:20

Wyniki zawodów rok 2011:

  • 14.02.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików


I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy, Gabriel Nolewajka, Martyna Nolewajka, Irena Woś
II miejsce: Jakub Binek, Dawid Herman, Julia Pfeifer, Piotr Płaczek, Aleksander Sikora
III miejsce: Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.

 

  • 5.03.2011r. Mistrzostwa Euroregionu Beskidy Frydek-Mistek

II miejsce: Jakub Binek, Martyna Nolewajka
III miejsce: Karolina Cichy

 

  • 6.03.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Jakub Miś 
II miejsce:
Gabriel Nolewajka, Piotr Płaczek, Łukasz Szołtysik
III miejsce:
Rozalia Hajduk, Dawid Herman, Martyna Nolewajka, Michał Świerzy, Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.

 

  • 27.03.2011r. Mysłowice Grand Prix 1 runda

I miejsce: Agata Binek, Karolina Cichy, Martyna Nolewajka 
III miejsce:
Jakub Binek, Ela Glück
VII miejsce:
Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.

 

  • 2.04.2011r. Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów/ek 2011

IX miejsce: Dawid Golasz 
Zdjęcia w galerii.

 

  • 9.04.2011r. Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Krakowskiej

II miejsce: Karolina Cichy 
III miejsce:
Agata Binek, , Martyna Nolewajka
V miejsce: Jakub Binek
VII miejsce:
Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.

 

  • 10.04.2011r. Sosnowiec turniej dzieci i młodzików

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Jakub Miś, Martyna Nolewajka, Piotr Płaczek, Łukasz Szołtysik 
II miejsce:
Jacek Glück, Mateusz Świerzy, Max Zarychtwa
III miejsce: Dawid Herman, Weronika Pankiewicz, Artur Tomzik, Julia Zarychta - debiut na zawodach
Zdjęcia w galerii.

 

  • 15-16.04.2011r. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn

IX miejsce: Katarzyna Grzywacz

 

  • 16.04.2011r. Mysłowice Grand Prix 2 runda

I miejsce: Karolina Cichy 
III miejsce:
Martyna Nolewajka
Zdjęcia w galerii.

 

  • 30.04.2011r. Veľká cena Bardejova

I miejsce: Agata Binek 
II miejsce:
Jakub Binek, Karolina Cichy
Zdjęcia w galerii.

 

  • 8.05.2011r. Mysłowice Grand Prix 3 runda

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek
II miejsce: Karolina  Cichy
VII miejsce:
Max Zarychta
Zdjęcia w galerii.

 

  • Międzynarodowy turniej młodzików, młodziczek i dzieci w judo Tuchów 14.05

I miejsce: Jakub Binek
II miejsce: Martyna Nolewajka
VII miejsce: Max Zarychta

Zdjęcia w galerii.

 

  • Sosnowiec 15.05.2011r.

I miejsce: Patryk Idzik 
 
II miejsce: Łukasz Szołtysik 

III miejsce: Jakub Miś , Nolewajka Martyna, Dominik Tomala

 

  • Akademickie Mistrzostwa Polski

IX miejsce: Łukasz Łuksza

 

  • Akademickie Mistrzostwa Śląska w Judo 24.05

II miejsce: Katarzyna Grzywacz

 

  • Turniej judo o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry 28.05.

I miejsce: Łukasz Szołtysik, Filip Staniszewski, Alek Słotwiński, Dominik Tomala Jakub Miś, Patryk Idzik, Staniszewski Jakub, Jakub Binek, Karolina Cichy, Artur Tomzik, Piotr Płaczek.

II miejsce: Agata Binek (walcząca z chłopcami), Aleksander Sikora, Stanisław Romowicz, Julia Zarychta, Maksymilian Zarychta, Słotwiński Alan, Droś Kacper, Aleksandra Daniel, Martyna Nowak, Paweł Kucharczyk, Kamil Sklorz, Michał Świerzy, Jakub Paluch.

III miejsce: Mateusz Świerzy, Julia Pfeifer , Weronika Pankiewicz (w swoje 8 urodziny), Dominik Sroka, Ela Gluck, Amanda Sok, Wojciech Banaś, Tomasz Jeleń, Małgorzata Woś, Piofczyk Maciej.

Galeria zdjęć.

 

  • IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci, Młodzików w Judo 29.05.

I miejsce: Agata i Jakub Binkowie i Łukasz Szołtysik 

Galeria zdjęć.

 

  • Turniej Judo z Okazji Dnia Dziecka Gliwice 4-5.06

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Weronika Pankiewicz, Małgorzata Woś

II miejsce: Łukasz Szołtysik 

III miejsce: Julia Zarychta, Max Zarychta

Drużynowo III miejsce. Galeria zdjęć.

 

  • Mistrzostwa Śląska BJJ Rybnik 12.06

I miejsce: Irena Woś

II miejsce: Anna Szweda

V miejsce: Dawid Golasz

 

  • Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 12.06.2012

I miejsce: Jakub Binek, Alan Słotwiński

II miejsce: Julia Pfeifer, Aleksander Słotwiński, Łukasz Szołtysik, Max Zarychta 

III miejsce: Patryk Idzik, Martyna Nowak, Stanisław Romowicz, Dominik Tomala, Gosia Woś, Julia Zarychta

Galeria zdjęć.

 

  • Mistrzostwa Polski Policji w Judo

III miejsce:  Bartłomiej Hanke.

 

  • XIV Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni

I miejsce: Agata Binek

II miejsce: Jakub Binek

Galeria zdjęć.

 

  • Mistrzostwa Polski w JU-JITSU

I miejsce: Iza Glück.

II miejsce: Ania Szweda, Rozalia Hajduk,

IV miejsce: Dawid Golasz
V miejsce: Bartłomiej Hanke, Jacek Glück
VII miejsce: Łukasz Łuksza

  • Akademickie Mistrzostwa Polski

IX miejsce: Łukasz Łuksza

 

  • Akademickie Mistrzostwa Śląska w Judo 24.05

II miejsce: Katarzyna Grzywacz

 

  • Turniej judo o Puchar Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry 28.05.

I miejsce: Łukasz Szołtysik, Filip Staniszewski, Alek Słotwiński, Dominik Tomala Jakub Miś, Patryk Idzik, Staniszewski Jakub, Jakub Binek, Karolina Cichy, Artur Tomzik, Piotr Płaczek.

II miejsce: Agata Binek (walcząca z chłopcami), Aleksander Sikora, Stanisław Romowicz, Julia Zarychta, Maksymilian Zarychta, Słotwiński Alan, Droś Kacper, Aleksandra Daniel, Martyna Nowak, Paweł Kucharczyk, Kamil Sklorz, Michał Świerzy, Jakub Paluch.

III miejsce: Mateusz Świerzy, Julia Pfeifer , Weronika Pankiewicz (w swoje 8 urodziny), Dominik Sroka, Ela Gluck, Amanda Sok, Wojciech Banaś, Tomasz Jeleń, Małgorzata Woś, Piofczyk Maciej.

Galeria zdjęć.

 

  • IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci, Młodzików w Judo 29.05.

I miejsce: Agata i Jakub Binkowie i Łukasz Szołtysik

Galeria zdjęć.

 

  • Turniej Judo z Okazji Dnia Dziecka Gliwice 4-5.06

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Weronika Pankiewicz, Małgorzata Woś

II miejsce: Łukasz Szołtysik 

III miejsce: Julia Zarychta, Max Zarychta

Drużynowo III miejsce. Galeria zdjęć.

 

  • Mistrzostwa Śląska BJJ Rybnik 12.06

I miejsce: Irena Woś

II miejsce: Anna Szweda

V miejsce: Dawid Golasz

 

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci w Judo w Wolbromiu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom 19.09.

Karolina Cichy 2 miejsce


Jakub Binek 3 miejsce


Max Zarychta 4 miejsce


Kacper Droś 5 miejsce

Galeria zdjęć.

 

  • Turniej Judo Dzieci i Młodzików Sosnowiec 25.09.2011

I miejsce: Agata Binek, Martyna Nolewajka, Piotr Płaczek

II miejsce: Łukasz Szołtysik, Staś Romowicz, Julia Zarychta, Max Zarychta

III miejsce: Patryk Idzik, Błażej Opara, Robert Opara

Galeria zdjęć.

 

  • Liga Młodzieżowa w Brazylijskim Ju-jitsu (BBJ) 01.10.2011

I miejsce: Irena Woś, Bartłomiej Hanke, Dawid Golasz

Kategoria „open”: Irena Woś 2 miejsce, Bartek Hanke III miejsce

 

  • Turniej Judo Dzieci i Młodzików Sosnowiec 9.10

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Julka Pfeifer

II miejsce: Staś Romowicz, Łukasz Szołtysik, Weronika Pankiewicz,

III miejsce: Kuba Miś, Julka Zarychta, Max Zarychta

Galeria zdjęć.

 

  • Puchar Prezesa Śląskiego Związku Judo 15.10

V miejsce: Piotr Płaczek

 

  • Grand Prix Mysłowice 4 runda 22.10.

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy 

II miejsce: Martyna Nolewajka

Galeria zdjęć.

 

  • XI Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej Judo Dzieci 23.10

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Kuba Paluch, Alek Słotwiński, Michał Świerzy, Max Zarychta

II miejsce: Dawid Herman, Wiktor Frajer, Paweł Kucharczyk, Martyna Nolewajka, Julia Pfeifer, Aleksander Sikora, Łukasz Szołtysik, Gosia Woś

III miejsce: Wojtek Banaś, Patryk Idzik, Karol Frajer, Tomasz Jeleń, Szymon Kosmol, Alex Kowolik, Kuba Miś, Gabryś Nolewajka, Martyna Nowak, Błażej Opara, Robert Opara, Staś Romowicz, Alan Słotwiński, Julka Zarychta

Galeria zdjęć.

 

  • Turniej Judo Dzieci Sosnowiec 6.11

I miejsce: Jakub Binek

II miejsce: Agata Binek, Julka Zarychta

 

Mistrzostwa Polski w BJJ 20.11:

Mistrzem Polski został Dawid Golasz.

Srebro wywalczyła Irka Woś, a brąz Iza Glück. 

 

  • Mistrzostwa miasta Mysłowice 26.11

I miejsce: Agata Binek, Jakub Binek

II miejsce: Martyna Nolewajka

III miejsce: Karolina Cichy

VII miejsce: Max Zarychta

 

  • Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

III miejsce: Jacek Glück, Rozalia Hajduk

  • Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Gliwice 3-4.12

I miejsce: Jakub Binek

II miejsce: Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik

III miejsce: Gosia Woś, Julka Zarychta

V miejsce: Kacper Droś, Max Zarychta

Zdjęcia

 

  • Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci Górki Wielkie 9.12

I miejsce: Jakub Binek, Gabryś Nolewajka, Martyna Nolewajka, Łukasz Szołtysik

II miejsce:  Julka Zarychta 

III miejsce: Agata Binek, Max Zarychta 

V miejsce: Jakub Miś

Galeria zdjęć

 

  • Turniej Judo Sosnowiec 10.12

I miejsce: Weronika Pankiewicz

II miejsce: Łukasz Szołtysik

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd