Zagłębiowski Turnieju Judo

Super User

Utworzono: poniedziałek, 15, maj 2017 20:38

Zagłębiowski Turniej Judo

W niedzielę (14.05) w Zagłębiowskim Turnieju Judo wystartowało 3 zawodników UKS Judo AHINSA
I miejsca zajęli:

II miejsce zajął:

Być może byłyby trzy "złota", ale Ksawery i Piotr występowali w jednej wadze i w walce finałowej, tym razem lepszy był K. Króliczewski. Gratulujemy!

W sobotę w Bytomiu, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek  V miejsce zajęła Małgorzata Woś.
Małgosia wygrała 2 walki, przegrała walkę o wejście do finału z zawodniczką MOSiR Bochnia Wątorek, a w walce o 3 miejsce ulegla zawodniczce z Wolbromia.
Gosia do tej pory walczyła w wadze 44 kg, pierwsze zawody w nowej  wadze stoczyła w Tuchowie w  Mistrzostwach Małopolski Młodziczek, gdzie była druga, a teraz próbowała swoich sil w Regionie, który obejmuje województwa śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie.