Turniej Judo dla Dzieci „Olimpijskie Nadzieje”

grupowe
Ksawery na podium
grupowe

{youtube}2RcxfIx3Ah0{/youtube}

W niedzielę 28.05.2017 w hotelu Gołębiewski w Wiśle rozegrany został Turniej Judo dla Dzieci „Olimpijskie Nadzieje” w którym wzięło udział ponad 340 zawodników i zawodniczek z całego Śląska.
Z  naszego Klubu wystartowało 5 zawodników.

W bardzo mocnej obsadzie zawodów nasi zawodnicy zdobyli 1srebrny, 2 brązowe medale i 2 piąte miejsca.

Srebro wywalczył Ksawery Króliczewski wygrywając 3 walki i ulegając tylko w finale wagi 39 kg,  w wadze 42 kg brąz zdobył Piotr Brzeziński, również brąz wywalczył Szymon Gutkowski w wadze 51 kg,

V miejsca zajęli Maksymilian Szweda i Tymon Zylla, który prowadząc w walce o III miejsce, przez moment nieuwagi dał się złapać w trzymanie. Gratulujemy medalistom, a pozostałym życzymy sukcesów w kolejnych zawodach z okazji Dnia Dziecka za tydzień.