Utworzono: niedziela, 11, grudzień 2016 16:50

Mistrzowie Polski 2016
Łukasz - finał
Puchar za III miejsce drużynowo
razem

W rozgrywanych w sobotę 10.12.2016 w Świnoujściu Mistrzostwach Polski Juniorów/ek młodszych w Ju-jitsu, trójka startujących tam zawodników naszego klubu zdobyła „złoto” i tytuły MISTRZÓW POLSKI. W zawodach w których startowały reprezentacje prawie 20 klubów ju-jitsu i BJJ ( Brazylijskie Ju-jitsu), doskonale spisali się nasi zawodnicy:
Małgorzata Woś, Łukasz Szołtysik i Agata Binek.

W finałach:

Groźnymi rywalami byli też zawodnicy z Energa Gold Team Police. Nasi zawodnicy zdobyli sympatię publiczności, bowiem wygrywali w ładnym stylu i dobrą techniką. Najlepszym wyróżnieniem było to, że dzięki tym złotym medalom zdobyliśmy w klasyfikacji końcowej: brązowy medal Drużynowego Mistrza Polski w Ju-jitsu Juniorów młodszych, podczas gdy inne kluby reprezentowane były przez bardzo liczne ekipy.

I miejsce drużynowo zajął Berserker’s Szczecin, a II miejsce BT Stargard /BBJ Panther.

Zarząd klubu dziękuje Urzędowi Miasta Tarnowskie Góry za wsparcie finansowe działalności klubowej.