Puchar Polski JuJitsu

Super User

Utworzono: wtorek, 26, wrzesień 2017 06:43

W sobotę (16.09) w Sochaczewie odbył się  Puchar Polski Młodzieżowców i Juniorów w Ju-jitsu.

3 medale przywieźli z tych zawodów zawodnicy UKS Judo "AHINSA", złoty Weronika Rumak,
srebrne Martyna Nolewajka i Łukasz Szołtysik. W przyszłym tygodniu w Czarnogórze w Pucharze Świata walczyć będzie Małgorzata Woś w grupie juniorek młodszych, będzie to jej pierwszy start w tak dużej imprezie sportowej.
      W niedzielę 17.09 w comiesięcznym Zagłębiowskim Turnieju Judo młodsi zawodnicy przywieźli 5 medali:
I miejsca wywalczyli tocząc po kilka wygranych  walk Ksawery Króliczewski  i  Szymon Gutkowski,
II miejsca zdobyli Antoni Woś  i  Maksymilian Szweda,   III wywalczył  Tymon Zylla.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!