Otwarte Mistrzostwa Małopolski

Super User

Utworzono: poniedziałek, 01, maj 2017 15:28

GrupoweTuchow

W sobotę (29.04.2017) w hali MOSiR w Tuchowie k/Tarnowa odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Judo. W zawodach brało udział około 200 zawodników z 26 klubów z Polski i zagranicy.
II miejsce i tytuł V-ce Mistrzyni Małopolski w wadze 48 kg w grupie młodziczek wywalczyła Małgorzata Woś. Gosia, która zaczyna starty w wadze 48 kg (do tej pory walczyła w wadze 44 kg) zdobyła już w tej wadze tytuł V-ce Mistrzyni Polski w Ju-jitsu, teraz próbuje swoich sił w judo. W drodze do finału pokonała Wiktorię Łazarek z SIS Wierzchosławice, Karolinę Gustek Z MOSiR Jasło oraz Nikoletę Zduń z MOSiR Tuchów. W finale, dopiero w dogrywce uległa Maji Twardowskiej z MOSiR Bochnia.

VII miejsce zajął najmłodszy uczestnik turnieju Tymon Zylla startujący z 2 lata starszymi od siebie i ponad 2 kg cięższymi zawodnikami.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla startujących zawodników.

Our website is protected by DMC Firewall!