MIstrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców JuJitsu

Super User

Utworzono: niedziela, 29, styczeń 2017 05:39

MP JuJitsu

W rozgrywanych w sobotę (28.01.2017) w Mysłowicach Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w Ju-jitsu nasi zawodnicy zdobyli 4 medale.

Złoto i tytuł Mistrzyni Polski w grupie juniorek w wadze 70 kg zdobyła Martyna Nolewajka, wygrywając przed upływem regulaminowego czasu, przez zastosowanie duszenia z Dorotą Kuźmicką z BBJ Factory Gliwice i Nikolą Mazur ze Sparty Jaworzno.

Srebro i tytuły V-ce Mistrzyń Polski zdobyły:

- Agata Binek w grupie juniorek w wadze 57 kg, wygrywając z Moniką Helak Roan Fight Club Mysłowice, Sarą Badowską z Energy Gold Team Police i Patrycją Wnęk Śląski Związek Ju-jitsu.

Minimalnie w końcówce walki finałowej uległa Gabrieli Bączkowskiej z Berserkers Team Poland Szczecin.

- Weronika Rumak w grupie młodzieży w wadze + 70 kg, przegrywając w finale z Joanną Gabryluk Reprezentantką Śląskiego Związku Ju-jitsu.

Brąz i trzecie miejsce w mistrzostwach w grupie juniorów zdobył w wadze 50 kg Łukasz Szołtysik, ulegając Nikodemowi Bączkowskiemu z Berserkers Szczecin, ale wygrywając później walkę o III miejsce z Olafem Sprutą z Roan Mysłowice.

Niedopasowany był termin tych mistrzostw do cyklu naszych przygotowań, bowiem zawodnicy byli zmęczeni zgrupowaniem kadry wojewódzkiej w Żywcu, które właśnie dobiegło końca.

Gratulujemy tym bardziej odniesionych zwycięstw!

Our website is protected by DMC Firewall!