Mistrzostwa Polski i Puchar Wójta

Trener

Utworzono: poniedziałek, 27, listopad 2017 22:07

W odbywających się w Warszawie Drużynowych Mistrzostwach Polski Reprezentacji Województw w Judo, w sobotę 25.11.2017 startowały grupy seniorskie i juniorów młodszych (mikst). I miejsce i tytuł Mistrzów Polski zdobyli seniorzy reprezentujący Śląsk, Srebro i tytuł wicemistrzowski wywalczyli juniorzy i juniorki młodsze naszego województwa. W składzie srebrnej reprezentacji był zawodnik UKS Judo AHINSA Łukasz Szołtysik (Orzech) oraz Martyna Nolewajka ( Orzech) zawodniczka Czarnych Bytom, ale przychodząca także do nas na treningi. W niedzielę (26.11.2017) złoto i tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Województw w grupie młodziczek zdobyły zawodniczki Śląska, w składzie których była nasza zawodniczka (UKS Judo AHINSA) Małgorzata Woś, (Nakło Śląskie) która kilka dni temu zdobyła srebro w Pucharze Polski Juniorek młodszych w Bytomiu. To kolejny sukces i tytuł tym razem Drużynowej Mistrzyni Polski Województw. Gratulujemy! W niedzielę także, w czasie kiedy Gosia wywalczyła swój tytuł, odbył się w Nakle Śląskim, Puchar Wójta Gminy Świerklaniec w Judo. Drużynowo wygrali zawodnicy Budowlanych Sosnowiec, którzy przywieźli prawie 50 zawodników, drugie miejsce zawodnicy AHINSY, trzecie klub DĄB Dębowiec k/Skoczowa, a czwarte Pałac Młodzieży Katowice. Na zawodach gościł Wójt Giny Świerklaniec Pan Marek Cyl, główny sponsor tej imprezy, który wręczał nagrody, medale, dyplomy i puchary medalistom tych zawodów. Zwycięzców wyszczególnimy w oddzielnym komunikacie. Zarząd Klubu dziękuje Panu Wójtowi Gminy oraz Dyrekcji Szkoły w Nakle za dofinansowanie i pomoc w zorganizowaniu tej miłej dla dzieci i młodzieży imprezy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!