baner

XXII Międzynarodowy Turniej Judo w Bochni

Trener

Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2019 08:05

W sobotę 8.06 w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek V miejsce zajęła Natalia Horzela, w niedzielę 9.06 w Zagłębiowskim Turnieju Judo Natalia zajęła III miejsce, przegrywając z aktualną Mistrzynią Polski Marceliną Wrocławek.

Zbiorcze Bochnia

W sobotę i niedzielę (15 - 16.06.2019) w Kopalni Soli „Bochnia” odbył się XXII Międzynarodowy Turniej Judo. W turnieju trójka naszych zawodników wywalczyła medale. Srebro i II miejsce wywalczył Dawid Dembiński w wadze 44 kg, III miejsca i brązowe medale zdobyli Szymon Gutkowski w wadze 66 kg i Ksawery Króliczewski w wadze 50 kg. Gratulujemy!

Był to ostatni turniej przed wakacjami w którym startowali zawodnicy UKS Judo AHINSA.

Życzymy udanych wakacji, a wyjeżdżającym na zgrupowania dobrej pracy i efektów po powrocie na „tatami”.