Puchar Polski Juniorów i Juniorek

Trener

Utworzono: niedziela, 28, luty 2021 20:07

1

W rozgrywanym w Opolu w sobotę (27.02.2021) w Hali Gwardii Opole PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW I JUMIOREK W JUDO nasze zawodniczki Małgorzata Woś i Natalia Horzela wywalczyły V miejsca w swoich kategoriach wagowych. Gosia w wadze do 63 kg, a Natalia w wadze do 78 kg.

Obie walczyły o brązowe medale, ale tym razem jeszcze uległy przeciwniczkom.

Gosia w półfinale uległa zawodniczce z AZS Opole Amelii Konfisz, a w walce o III miejsce minimalnie Martynie Brzyńskiej z UKS Smecz Pobiedziska. Był to pierwszy start Gosi w swojej nowej grupie wiekowej. Gosia wcześniej pokonała Alicję Dobosz z Hejnału Kęty, a później Yanę Azizovą reprezentującą KS Gwardię Łódź.

Pierwszy swój start w grupie juniorek zaliczyła także Natalia, która walczy jeszcze w grupie juniorek młodszych. W walce o brąz Natalia przegrała z Martyną Szaniawską z KS AZS AWFiS Gdańsk.

Gratulujemy ładnych walk i niezłego wyniku.