Otwarte Mistrzostwa Rybnika Młodziczek i Śląska Liga Judo

Trener

Utworzono: poniedziałek, 03, czerwiec 2019 08:57

Pawłowice 26.05

W sobotę 01.06.2019 w rozgrywanych Otwartych Mistrzostwach Rybnika Młodziczek w Judo II miejsce i srebrny medal wywalczyła Natalia Horzela w finale uległa dopiero w dogrywce Krystynie Olbrycht z PTS Janosik Bielsko – Biała, w ubiegłym tygodniu Natalia zajęła III miejsce w Grand Prix Pawłowic w grupie młodziczek. Przed nią jeszcze start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Bytomiu 08.06.2019.

II miejsce zajął również Tymon Zylla w kategorii wagowej 42 kg,wygrywając z Dawidem Matisem z Polonii Rybnik i Gabrielą Kłobuch z KS Akademia Sparta Skoczów. Uległ minimalnie zawodnikowi z Bytomia Kamilowi Aleksandrowiczowi.

Rybnik 01.06.2019

W sobotę odbyła się też kolejna runda Śląskiej Ligi Judo. I miejsca w swoich kategoriach wywalczyli Szymon Gutkowski i Ksawery Króliczewski. III miejsce wywalczył Dawid Dembiński.