baner

Komunikat

Trener

Utworzono: piątek, 10, kwiecień 2026 09:47

W dniach 20 -22.03. 2026 w Białymstoku odbył się Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo, w których startowała nasza zawodniczka Natalia Horzela, reprezentująca równocześnie Uniwersytet Medyczny w Katowicach.


Natalia doskonale spisała się w pierwszych walkach, wygrywając przed czasem przez dźwignię i rzuty. Uległa w walce o wejście do finału, późniejszej mistrzyni Wiktorii Lis, zajmując doskonałe III miejsce i zdobywając brązowy medal tych mistrzostw.


Gratulujemy sukcesu i życzymy sukcesów w kolejnych startach!

 

Natalia

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!