Komunikat
Utworzono: piątek, 10, kwiecień 2026 09:45
W rozgrywanych w lutym i marcu Międzynarodowych Turniejach Judo w Sosnowcu nasi zawodnicy zdobyli następujące medale:
15.02.2026 medale zdobyli
złote: Adrian Lisek i Kacper Czyżycki,
srebrny: Tymek Świeerczyński
15.03.2026 medale wywalczyli:
złoty: Ala Bączkowicz,
srebrne: Piotr Ogórek i Dima Voitkewych,
brązowe: Mikołaj Czyżycki, Zofia Ogórek i Emilka Czyżycka.
Gratulujemy!


