Komunikat

Trener

Utworzono: poniedziałek, 13, maj 2019 09:47

W sobotę i niedzielę (11 i 12.05.2019) w Tuchowie k/Tarnowa i w Sosnowcu odbywały się zawody judo, w których startowali zawodnicy UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry.

W sobotę w Otwartych Mistrzostwach Małopolski Młodzików i Dzieci w Judo III miejsce i brązowy medal wywalczyła Natalia Horzela w wadze do 70 kg. I m. zajęła Natalia Zięciak z UKS Centrum Kocmyrzów, a drugie Gabriela Seweryn z MKS Jordan Kraków. Natalia w walce o III miejsce pokonała przez ippon zawodniczkę Budowlanych Sosnowiec Weronikę Pabis. Gratulujemy!

Tuchów 11.05.2019 Natalia

W niedzielę 12.05.2019 w Zagłębiowskim Turnieju Judo nasi zawodnicy Maksymilian Szweda, Tymon Zylla i Dawid Dembiński wywalczyli I pierwsze i 3 drugie miejscaMaks wygrał wagę do 31 kg i startował z zawodnikami 3 i 4 kg cięższymi w wadze do 36 kg, gdzie wywalczył srebrny medal. Srebrne medale wywalczyli także Tymon Zylla w wadze do 39 kg i Dawid Dembiński w grupie dzieci w wadze 42 kg.

Gratulujemy udanego startu całej grupie!