Komunikat

Trener

Utworzono: poniedziałek, 08, kwiecień 2024 20:54

Kolejny medal w Mistrzostwach Polski, tym razem Małgosi Woś w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo!

W rozgrywanych w sobotę i niedzielę (o6 – 07.04.2024) w Hali AWFiS w Gdańsku Akademickich Mistrzostwach Polski Seniorów/ek w Judo III miejsce i brązowy medal tych mistrzostw wywalczyła nasza zawodniczka, reprezentująca na tych zawodach AWF Katowice Małgorzata Woś.

W tych zawodach startowały dwie nasze zawodniczki Małgosia Woś (młodzieżowiec) i Natalia   Horzela (juniorka). Start młodszych zawodniczek w zawodach seniorskich to duże wyzwanie. Walka ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodniczkami, wymaga determinacji i mocnej wiary w swoje umiejętności.   III miejsce Gosi i V Natalii to kolejny etap w nabieraniu doświadczenia w walce z najlepszymi zawodniczkami Polsce.

Gosia w drodze do medalu walczyła kolejno wygrywając przez ippon w II i III rundzie z Joanną Pająk (AGH Kraków) i Mają Halke (Gdański Uniw. Med.). W walce o finał przegrała z Aleksandrą Konopką (ŚUM Katowice), a o III miejsce pokonała Marcelinę Wrocławek (AWF Katowice).

Gratulacje dla naszej zawodniczki, za kolejny medal w Mistrzostwach Polski!