Komunikat

Trener

Utworzono: wtorek, 05, marzec 2019 21:49

Natalia Pawłowice

W lutym (24.02, 28.02) i marcu (02.03, 03.03.2019) zawodnicy naszego Klubu startowali w zawodach Policji, PZJ, Śląskiego Związku Judo i UKS Pawłowice.

24.02. w Pucharze Polski Juniorek w Judo, rozgrywanym w Trzciance (k/Piły), II miejsce i srebrny medal wywalczyła w wadze 78 kg ćwicząca z nami Martyna Nolewajka.

28.02 w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo III miejsce i brązowy medal wywalczył Łukasz Łuksza.

W I elim. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo, rozgrywanych w Bytomiu 02.03, II miejsce zdobyła Agata Binek w nowej swojej wadze 78 kg. V miejsce zajęła Małgosia Woś w wadze 57 kg.

W niedzielę 03.03.2019 w rozgrywanym w Pawłowicach k/Jastrzębia Zdroju GRAND PRIX w JUDO I miejsce wywalczyła Natalia Horzela (70 kg), wygrywając w finale wagi + 70 kg przez ippon z reprezentantką Mołdawii (Judo Club Kiszyniów) Aliną Harcenko (85 kg).