baner

Komunikat

Trener

Utworzono: poniedziałek, 16, styczeń 2023 15:15

W niedzielę 15.01.2023 w Hali MOSiR w Mysłowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu Sportowym.

Walki odbywały się w kilku grupach wiekowych. W grupie U14 (roczniki 2010, 2011) wystartowały dwie nasze zawodniczki Barbara Ochocka i Agnieszka Warczok (ubiegłoroczne medalistki Mistrzostw Polski w Ju-jitsu). Nasze zawodniczki zdobyły takie medale jak w ubiegłorocznych mistrzostwach. Agnieszka zdobyła II miejsce, srebrny medal i tytuł V-ce Mistrzyni Śląska w wadze 48 kg, Basia wywalczyła III miejsce i brązowy medal w wadze 44 kg.

W drugiej części mistrzostw, po godz. 14.00 walczyli starsi zawodnicy. 2 tytuły Mistrzyni Śląska w grupach młodzieży i seniorek wywalczyła, aktualna Mistrzyni Polski w Ju-jitsu w wadze + 78 kg Natalia Horzela. Tytuł Mistrzyni Śląska w grupie młodzieży i V-ce Mistrzyni Śląska w grupie seniorek zdobyła Małgorzata Woś w wadze 63 kg.

Ponadto I miejsca i tytuły Mistrzów Śląska zdobyli w wadze 62 kg grupie seniorów Łukasz Szołtysik i Maksymilian Szweda w wadze 46 kg w grupie U 18 (juniorzy).

Trudniejsze walki mieli w grupie U18 mieli Tymon Zylla i Szymon Gutkowski, którzy musieli tym razem uznać wyższość swoich rywali. Ostatecznie Szymon zajął IV miejsce, a Tymon V miejsce.

Gratulujemy wszystkim udanego startu i życzymy udanego wypoczynku w czasie ferii i dalszych sukcesów w przyszłych zawodach!

 

GRUPOWE MYSŁOWICE

 

Basia i Agnieszka z trenerem

 

Basia podium 2

 

Agnieszka podium 2

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!